More Website Templates @ TemplateMonster.com - November 07, 2011!

NuomaBMW.LT Visada geras pasirinkimas!

Apie paslaugas

Reikalingas automobilis su vairuotoju? NuomaBMW.lt gali pasiūlyti automobilių nuomą, ne tik Vilniuje bet ir visoje Lietuvoje. Profesionalūs, mandagūs ir diskretiški vairuotojai užtikrins Jūsų šventei komfortą bei saugumą.Išsirinkite nuomojamą automobilį iš siūlomų, o jeigu neradote, kreipkitės:
+370 617 15 323 - Andrejus
+370 617 17 276 - Eva
bmwsvente@gmail.com
Facebook: BmwNuomaSventei

Geliugaublys.lt

Įdomios jaunosios puokštės ir jaunikio butonjetės, originalios pamergių puokštės, žiedlapiai, žiedlapių krepšelių dekoravimas, automobilių puošimas gyvomis gėlėmis bei kaspinų nuoma. Bažnyčios puošimas individualiai aptarus Jūsų poreikius.
Pokylių salių puošimas: šventinių stalų bei kėdžių dekoravimas, sienų papuošimai, puokštės bei kitos kompozicijos iš gėlių stalo papuošimui, vazų bei žvakidžių nuoma ir dekoravimas. http://www.geliugaublys.lt/

Atsiliepimai apie mus

NuomaBMW.lt tikslas yra užtikrinti keleiviams stabilias, saugias, punktualias ir į klientą orientuotas paslaugas. Mes maloniai prašome Jūsų pasidalinti kelionės įspūdžiais, kad mes galėtume geriau patenkinti visus Jūsų lūkesčius. Ačiū! Palikti atsiliepimą >>>


PRABANGIŲ AUTOMOBILIŲ NUOMA APIE MUS:

Mes esame jauna, tačiau ambicinga vairuotojų kompanija, mūsų kolektyvas stengesi žiurėti į savo teikiamas paslaugas klientų akimis. NuomaBMW.LT  gali patenkinti net ir išrankiausių klientų pageidavimus.

Mes teikiame automobilių nuomos paslaugas Vilniuje, Kaune bei visoje Lietuvoje. Mūsų darbuotojai turi sukaupę didžiulę patirtį automobilių nuomos srityje.
Kodėl verta automobilį nuomotis pas mus?
Mes galime pasakyti - mūsų automobiliai techniškai tvarkingi, mes turime įvairių klasių automobilių, mes siūlome tik BMW automobilius. Tikrai taip. Bet automobilis - visur automobilis ... O mums, pirmiausia, svarbūs Jūsų poreikiai. Mums rūpi ar Jums patiks mūsų teikiamos paslaugos. NuomaBMW.LT svarbu, kad Jus išsinuomotumėt, Jūsų šventėi tinkamiausią automobilį, mes tikimės, kad Jūs liksite patenkinti! Todėl pasitinkame Jus su šypsena, ieškome ir pasiūlome tinkamiausią variantą Jūsų šventėms.

Mes visada ieškome bendradarbių, kurie nori bendradarbiauti
kartų! Bendro pobūdžio klausimų apie mūsų paslaugas, atsiliepimų ir pasiūlymų laukiame:
bmwsvente@gmail.com arba užpildžius esančią formą ir paspaudus SIŲSTI.

Pasidalinkite NuomaBMW.lt

GAUKITE PASIŪLYMĄ:

Vardas:            
Renginys:                

Automobiliai:   

Miestas:               

Renginio data:   

Laikas:      
iki
Kontaktai: